Prane Teleferikut, Shitet Apartament 3+1+2 - 200m2

E mobiluar
115,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 212

Përshkrimi i pronës

REFFS19285 - Ne rrugen Ali Deliu , prane teleferikut shitet Apartament 3+1+2 i mobiluar ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor dhe punime shume cilesore. Ne certifikate siperfaqja eshte 106 m2 por realisht eshte 130 m2 neto dhe nje verande prej 70 m2. Apartamenti ka nje organizim shume mire te dhomave per shkak te siperfaqes se konsiderueshme: salloni dhe ambienti i gatimit bashke, tre dhoma gjumi per tu pershtatur sipas nevoje per cift dhe femije, dy tualete, verande. Apartamenti eshte i mobimuar kendshem, jane bere te gjitha punimet shume cilesore, termoizolin ne tarace dhe anash apatamentit, vetrat pastike me grila me rrjete dhe cilesi gjermane, paisjet e tualeteve nga markat me cilesore, gjithashtu dhe te guzhines. Per shakt te vendodhjes se katit ka pamje fantastike dhe nje ndricim shume natyral gjate gjithe dites, orientimi eshte lindje- perendim. Zona ne te cilin ndodhet te jep nje qetesi absolute, ajer te paster dhe ka te gjitha fasilitet e mundshme per jete komode dhe te qete, duke patur prane stacion urbani, shkolla, kopesht, farmaci, supermarket, ambiente shplodhese per te rritur dhe femije etj. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.Per te bere nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme si kjo telefono tani ne numrim: 0674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 200m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 8
Zona Fresku
Rruga Rruga Muhamet Deliu
Viti i ndërtimit 2011
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Më shumë se një Ballkon I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
117,000€
Ne Don Bosko Shitet Apartament 3+1+2 Me Organizim Perfekt!! - 123m2
Don Bosko - Rruga Androkli Kostallari

Ne Don Bosko shitet Apartament 3+1+2 ne katin e 7 te nje ndertimi te ri. Organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe...

Shitje
109,000€
SOLD
Apartament 3+1 Te Kompleksi Vision Plus Vetem 845 E/m2 - 129m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Okazion! Ne nje nga Komplekset e banimit me te kerkuara dhe me cilesore, ne Don Bosko te Kompleksi Vision Plus shitet nje Apartament 3+1. Apartamenti...

Shitje
117,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme !! - 152m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir, Buze Rruges Kryesore Shitet Super Apartament 3+1+2 bosh. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri e te mireadministruar dhe ka...