Jepet me Qira Ambjent Komercial - 175m2

E pa mobiluar
640€ / muaj

  • Rruga Thoma Filipeu
  • 53

Përshkrimi i pronës

REFFS19283 - Prane TV Tirana , ne rrugen e Teleferikut jepet me qira ambient comercial openspace me nje siperfaqe 175 m2 . Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 7 katesh ndertim i vitit 2010. Ambienti eshte projektuar me arkitekt dhe jane parashikuar tubacionet për Shisha Bar, Woman Fitness, Steaming Room, etj. Per te gjitha keto tubacionet janë te gatshne.Ambjenti ka aspirimin, kondicionimin, ndriçimin LED dhe emergjenc për 20 min pa patur nevoje per gjenerator, vetratat termike, ka sistem automatik te fikjes ne rast zjarri, sistem alarmi si dhe sistem vezhgimi i monitoruar me kamera HD, rampen e hyrjes per “disabled” me hapje dere automatike .Ambienti ka ndarje me vete dhe ambient per magazine apo depo sipas nevojave, nje zyre te vogel per mbikqyrjen e kamerave, dy tualete me dritare . Orientimi eshte Lindje -Perendim , per shkak te pozicionit ka nje ndricim shume natyral gjate gjithe dites . Zona ne te cilen ndodhet e ben te pershtatshem per biznese te ndryshme .Per te bere nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme si kjo telefono tani ne numrin :0674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 175m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Fresku
Rruga Rruga Thoma Filipeu
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Verandë I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
550€ / muaj

650€ / muaj

Ne Astir Jepet Me Qira, Ambjent Komercial Per Cdo Lloj... - 225m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir jepet me qera dyqan me siperfaqe 225 m/2, i ndare ne dy ambjente openspace. Ambjenti ne pjesen me te madhe eshte i pajisur me vetrata xhami...

Qira
600€ / muaj
Tek Etc, Jepet Dyqan Me Qira Mundesi E Mire Investimi !... - 65m2
ETC - Bajram Curri Boulevard

Ne Qendren ETC "European Trade Center" (Galeria), ne zonen me te preferuar te Tiranes, jepet me qira nje ambient biznesi, me nje siperfaqe 64.4 m2 i c...

Qira
680€ / muaj
Tek Komuna E Parisit, Jepet Ambjent Me Qera - 130m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Zona e Komunes se Parisit, ne Rrugen Tish Dahia, jepet me qira Ambient, ne katin zero te nje pallati te ri, me siperfaqe 130 m2 per cdo lloj Bizne...

//do something