AFER QENDRES SHITET APARTAMENT 1+1 NE NDERTIM TE RI+POST PARKIMI !!! - 53m2

E pa mobiluar
71,000€

  • Rruga Tafaj
  • 445
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS192649 - Afer qendres shitet apartament 1+1 ne katim e 6 te pallati te ri ndertim i vitit 2019, punime shume cilesore cilesore dhe ashensor. Apartamenti eshte mundesi shume e mire per investim adhe pshtu dhe per banim. Apartamenti ka organizim si me poshte;ambient ndenjie dhe gatim se bashku,dhome gjumi dhe 1 tualet.Zona ne te cilen ndodhet ka akses ne Qender,Rruga Dibres,Pazari ri,ndodhet prane Institucioneve,Qendra Tregtare.Apartamenti ka sapo ka perfuduar dhe ka orientim Veri-Perendim. Apartamenti disponon dhe 1 post parkimi kundrejt cmimit 15 mije euro.Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 53m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 6
Zona Selvia
Rruga Rruga Tafaj
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 9

Tipare

Garazh Ashensor Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
73,000€
Tek Selvia Shitet Apartament 1+1 Me Ambient Gatimi Te V... - 58m2
Selvia - Rruga Tafaj

Tek Selvia shitet shitet apartament 1+1 ne katin e 2 banim ne nje ndertim te ri te vitit 2020.Apartamenti eshte investuar totalisht qe nga patinimi,ly...

Shitje
68,000€

70,000€

EXCLUSIVE
Ne Fresk Shitet Papafingo Me Pamje Nga Tirana !!! - 105m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit shitet Papafingo 1+1 me siperfaqe te madhe 88 m2 ambienti, verenda 34 m2 me mundesi konvertimi ne 2+1. Apartamenti eshte ne katin...

Shitje
68,500€

72,000€

Tek Vasil Shanto, Ne Blv.bajram Curri, Shitet Apartamen... - 67m2
Vasil Shanto - Bajram Curri Boulevard

Tek Vasil Shanto, ne Blv.Bajram Curri, shitet apartament 1+1, ne katin e 3 nga toka te nje pallati egzistues i ndertuar me tulla te bardha. Apartament...

//do something