Tek Materniteti I Ri, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri !!! - 108m2

E pa mobiluar
105,000€

  • Bajram Curri Boulevard
  • 332
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS192596 - Prane Materniterit te Ri shitet apartament 2+1+2 tualete, me gatim te vecuar, ne katin e 2 banim te nje pallati te ri me ashensor deri ne katin-1 ndertim i vitit 2020.Apartamenti ka organizim si me poshte; korridori, tualeti qendror, ambient gatimi te vecuar,salloni me dalje ne ballkon, vazhdojme me dhome gjumi femijesh,dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon dhe tualet. Apartament disponon nje post parkimi me siperfaqe 40 m2 kundrejt cmimit 10,000,00 euro. Apartameti sapo eshte perfunduar dhe dhe cilasia e ndertimit eshte shume cilesore,me fasade te ventiluar,dritaret dopio xham, shkallet me ndricim , sistemi kondicionimit multisplit. Zona ne te cilen ndodhet ka te gjitha fasilitet per jetese komode ,ka akses levizje ne linja urbane ,zyra dhe institucione te ndryshme, kopshte, shkolle, supermerket, ambiente shplodhese. Apartamenti disponon dokument te plote hipotekor dhe ka orientim Jug-Perendim. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 108m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Brryli
Rruga Bajram Curri Boulevard
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 7

Tipare

Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
95,000€
Shitet Apartament Komod 3+1 I Rikonstruktuar ! - 98m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Shitet Apartament 3 +1 ne pallat te vjeter i rikonstruktuar me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne...

Shitje
104,000€
Te Brryli, Shitet Apartament 2+1 Lehtesisht I Aksesuesh... - 104m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Te Bryli, Bulevardi Zhan D'ark, shitet apartament 2+1, ne katin 9-te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me p...

Shitje
99,000€
Ne Zonen E Brrylit Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite... - 100m2
Brryli - Rruga Vllazën Huta

Ne Zonen e Brrylit shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient te bollshem ndenje, s...

//do something