Tek Shkolla Baletit, prane minibashkise 2, shitet apartament 1+1 - 61m2

Pjesërisht e mobiluar
53,000€

  • Rruga Shyqyri Ishmi
  • 1134
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS19257 - Tek Shkolla Baletit, prane minibashkise 2, shitet apartament 1+1 ne katin 5 te nje pallati ekzistues me tulla. Apartamenti organizohet ne nje nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, nje dhome matrimoniale, nje tualet bashkekohor me dritare dhe nje ballkon te bollshem qe e rrethon qetesia sepse ndodhet ne lagje te qete dhe pallati poshte ka mundesi parkimi. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e mundshme, si shkolla, kopesht, cerdhe, supermarkete, tregu frutaperime, tregu elektrik, stacion urbani qe te lidhe me gjithe zonat e Tiranes, dhe kryesorja eshte qe apartamenti ndodhet shume prane (vetem 5 minuta ne kembe) afer qendres, Bllokut, si dhe rruges Elbasanit. Mos hezitoni te kontaktoni per nje vizite ne prone ne nr 0674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 61m2
Statusi
E shitur
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Ali Demi
Rruga Rruga Shyqyri Ishmi
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
50,000€
Shitet Super Apartament 1+1 Tek Fusha E Ali Demit - 59m2
Ali Demi - Rruga Emin Harizaj

Ne Ali Dem afer fushave shitet 1+1 ne nje pallat te ri cilesor te vitit te fundit me dy ashensor. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe organizohet...

Shitje
59,000€
Ne Ali Dem , Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite - 90m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Ne rrugen Ali Demi , shume prane fushave shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me 5 kate . Apartamenti shitet i pamobiluar dhe...

Shitje
57,500€

63,000€

Ali Demi, Shitet Apartament 1+1 - 71m2
Ali Demi - Rruga Zhegu

Shume prane fushave te Ali Demit shitet apartament 1+1 i mobiluar me shume shije. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje te bollshme sebashku me...

//do something