NE FRESK, SHITET APARTAMET 2+1+2 I MOBILUAR !!! - 107m2

E mobiluar
79,000€

  • Rruga Shefqet Kuka
  • 1409
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS192568 - Ne Rrugen Shefqet Kuka shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone te mbyllura ne katin e 3-te banim te nje pallati me ashensor ndertim i vitit 2015. Apartamenti ka organizim si me poshte; korridori,salloni me ambient gatimi me dalje ne ballkon,dhome gjumi femijesh ,tualeti qendror,dhome gjumi matrimoniale me tualet me vehte dhe dalje ne ballkon. Investimi i bere ne apartamet eshte qe nga instalimet elektrike , hidraulike, patinimi, parket druri, tavilone ngrenie + tavoline mesi dhe mobilimi i dhomes se femijeve dru arre, cilesia e pllakave tek te 2 tualetet mermer, kaldaja me nje vlere 7000 euro ne te gjitha dhomat dhe tualet, ballkonet e mbyllura me dopio xham si ambiente te shfrytezueshme. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe ka orientim Jug-Perendim. Zona ne cilen ndodhet ka akses levizje ,linje urbane,shkolle,kopesht,supermarket,farmaci ,e te gjitha fasilitetet per jetese komode. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 107m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Fresku
Rruga Rruga Shefqet Kuka
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
77,000€

80,000€

Shitet Papafingo Ne Fresk Me Orientim Perfekt !!! - 122m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk ne rrugen Shefqet Kuka, Shitet Apartament 2+1+2 tualete me dritare ,ne katin e 5-te te nje pallati te ri, ndertim i viteve te fundit i pajisu...

Shitje
79,000€
SOLD
Ne Fresk Shitet Super Apartament 2+1 - 128m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Rrugen Muhamet Deliu, ne Fresk Shitet Super Apartament 2+1 me siperfaqe 128 m2, totalisht i mobiluar ne menyre moderne dhe plote shije. Apartament...

Shitje
80,000€
Fresku, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Investuar! - 92m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Fresk, rruga e Thesarit, shitet apartament 2+1 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 nje te pallati te ri te mireadministruar dhe or...

//do something