JEPET ME QIRA APARTAMET 3+1+2 TEK SHKOLLA BALETIT !!! - 105m2

E mobiluar
400€ / muaj

  • Rruga Petro Nini Luarasi
  • 185
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS192504 - Ne rrugen Petro Nini Luarasi jepet me qira apartament 3+1+2 tualete ne katin e trete ne nje ndertim i vitit 2000.Apartamenti ka hyrje te dedikuar dhe ka organizim si me poshte ; tualeti qendror me dritare dhe ajrim natyral, , koridori me hapesira ku organizohen te gjitha ambientet, salloni me ambient gatimi te vecuar me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale me tualet me vete,2 dhoma gjumi ku jane dhome paradhome .Zona ne te cilen ndodhet ka akses levizje ne disa drejtime , Unaza e Vogel, Rruga e Elbasanit, Qender, disa linja urbane, institucione te ndryshme , shkolla, kopeshte dhe te gjitha fasilitetet per jetese komode. Apartamenti ka orinetim Veri-Lindje- Jug-Perendim. Per nje vizite ne prone ne kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 105m2
Statusi
E rezervuar
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Shkolla e Baletit
Rruga Rruga Petro Nini Luarasi
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ballkon Depo Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Pranë Shkolles Se... - 128m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Rruga Petro Nini Luarasi, pranë shkollës se Baletit, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 Tualete me arredim komod i pershtatshem per Familjar. Ap...

Qira
350€ / muaj
Jepet Me Qera Kati I Dyte I Nje Vile Ne Mullet - 142m2
Mullet - Mullet

Jepet me qera kati i dyte i nje vile ne Mullet me siperfaqe 142m² e ndare ne tre dhoma gjumi, nje guzhine gatimi, nje hapsire e madhe ndenje, dy tuale...

Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qira Super Apartament 3+1 Pas Uet - 150m2
UET - Rruga Sali Butka

Pas UET ne rrugen “Sali Butka” Jepet me Qira super Apartament 3+1+1+2 . Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati me ashensor. Apartamen...

//do something