Ne Qendren ETC (Galeria) Shitet nje Ambjent Biznesi. - 44m2

E pa mobiluar
170,000€

  • Bajram Curri Boulevard
  • 47

Përshkrimi i pronës

REFFS19250 - Ne Qendren ETC "European Trade Center" (Galeria), ne zonen me te preferuar te Tiranes,prapa "Piramides" Shitet nje Ambjent Biznesi, me nje siperfaqe 44 m2 openspace .Aktualisht eshte bosh mund te perdoret lehtesisht sipas natyres se Biznesit. Ambjenti ka fasade xhami dhe ka mundesi brandimi .Disponon dokumentcion te plote hipotekor.Eshte nje mundesi e mire investimi dhe mos hezitoni te kontaktoni ne numrin: 0674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 44m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 3
Zona Blv. Bajram Curri
Rruga Bajram Curri Boulevard
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 15

Tipare

Hipotekë Ashensor I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
168,000€
Shitet Ambjent Gjysem -Bodrum - 278m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Ne rrugen "Naim Frasheri", prane Zonjes se Keshillit te Mire, shitet ambjent gjysem -bodrum me siperfaqe 278 m2. Zona ne te cilen ndodhet ambjenti e b...

Shitje
169,000€
Tek Vasil Shanto, Ne Rruges Jusuf Vrioni, Shitet Ambjent Komercial - 106m2
Vasil Shanto - Rruga Jusuf Vrioni

Tek Vasil Shanto, ne rruges Jusuf Vrioni, shitet Ambjent Komercial, ne katin zero te nje pallati te ri. Ambjenti ka siperfaqe prej 106m2 dhe aktualish...

Shitje
175,000€
Afer 21 Dhjetorit, Shitet Dyqan Buze Rruge Kryesore - 22m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne zonen me dinamike te qytetit, afer 21 Dhjetorit, buze rruges kryesore, shitet Dyqan, ne katin zero, me siperfaqe neto 22 m2 per cdo lloj Biznesi. A...