TE FRESKU, SHITET APARTAMENT 1+1 ME AMBIENT GATIMI TE VECUAR !!! - 82m2

E mobiluar
54,000€

  • Rruga Sotir Caci
  • 1388
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS192488 - Ne rrugen Sotir Caci shitet apartament 1+1 me siperfaqe te madhe ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh me ashensor dhe shkalle me ndricim natyral. Apartamenti ka organizim si me poshte; korridori,tualet qendror, ambient ndenjie me dalje ne ballkon perballe ambiet gatimi i vecuar me dritare, dhome gjumi matrimoniale. Investimi i bere ne apartament eshte qe nga muret, patimini, grafiato salloni, gipset, leter muri, dyert dhe paisjet elektroshtepiake shume cilesore.Apartamenti ka orientim Lindje-Jug-Perendim dhe eshte ne proces hipotekimi.Zona ne te cilen ndodhet eshte e qete ,me ajer te paster,ka akses levizje me linje urbane,ka prane shkolle,kopesht,ambiente shplodhese ,bare,restorante dhe te gjitha fasilitet per jetese komode. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 82m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Fresku
Rruga Rruga Sotir Caci
Viti i ndërtimit 2016
Kate Gjithsej 6

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
59,500€
SOLD
Ne Fresk Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar! - 88m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk ne rrugen Muhamet Deliu ,shitet apartament 2+1 ,i mobiluar ne katin e 3 te nje pallati 7 katesh, ndertim i viteve te fundit shume cilesor me...

Shitje
61,000€

65,000€

SOLD
Fresk, Shitet Apartament 2+1 I Investuar! - 103m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Fresk, prane Policise Bashkiake, shitet apartament 2+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te mireadministruar me ashensor...

Shitje
63,000€
EXCLUSIVE
Ne Fresk Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Jug Perendi... - 100m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne rrugen e Teleferikut shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh ndertim e vitit 2015 shume cilesor, te mirembajtur dhe ashensor. Ap...

//do something