Tek Bulevardi Bajram Curri, Shitet Apartament 3+1+2 !!! - 167m2

E pa mobiluar
390,000€

  • Bajram Curri Boulevard
  • 287
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS192468 - Ne Bulevardin Bajram Curri shitet apartament 3+1+2 tualete dhe 3 ballkone ne katin 5 banim ne nje ndertim te vitit 2018 te miremenbajtur me 3 ashensore.Per nga cilesia e ndertimit dallohet qe nga fasada e jashtme ,cilesia e pllakave, hidrosanitaret inkaso, dyert, dritaret dopio xham, sistemi i kondicionimit multisplit. Apartamenti ka organizim si me poshte ; korridori , tualeti qendror, kemi nje sallon me siperfaqe shume te madhe ku ka me vete ambient gatimi dhe perballe ambient ndenjie me dalje ne ballkon, vazhdojme ne nje korridor ku ndan ambientin e nates me 3 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 1 tualet. Zona ne te cilen ndodhet ka akses levizje ne shume drejtime, Bllok, Qender, Rruga Elbasanit, ka te gjitha fasilitet per nje jetese shume komode. Apartamenti ka orientim Veri-Lindje-Perendim. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 167m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 5
Zona Blloku
Rruga Bajram Curri Boulevard
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 15

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon I sapo investuar Depo Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
400,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Super Apartament I Super I... - 187m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne Qender te Tiranes, shitet super apartament i super investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashen...

Shitje
235,000€

265,000€

EXCLUSIVE
Bulevardi Gjergj Fishta, Shitet Super Apartament 3+1 ! - 138m2
Blloku - Bulevardi Gjergj Fishta

Shitet super apartament 3+1 me siperfaqe 138.5 m2 neto dhe nje garazhd me siperfaqe 31.6 m2. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor....

Qira
660€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 3+1 Prane Librarise Ne Bllok - 99m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Jepet me qira apartament 3+1 ne Bllok ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, i mobiluar teper mire, me siperfaqe 99 m2 dhe orientim Lindje-Perendim. A...

//do something