JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 NE BLV. BAJRAM CURRI i PERSHTATSHEM PER BIZNES !!! - 118m2

E pa mobiluar
1,180€ / muaj

  • Bajram Curri Boulevard
  • 91
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS192457 - Ne Blv. Bajram Curri jepet me qira apartament 3+1+2 tualete dhe 2 ballkone ne katin 4 banim te pallati ndertim i vitit 2018 me 2 ashensor.Apartamenti ka hapesira ,drite shume natyrale ,cilesia e pllakave dhe hidrosanirateve cilesore,dritaret me dopio xham, sistemi kondicionimit multisplit. Apartamenti organizohet si me poshte; koridori ,tualeti qendror, dhome gjumi matrimoniale me tualet me vete dhe dalje ne ballkon, kemi ambient gatimi parballe ambient ndenjie me dalje ne ballkon ku lidhet me ballkonin dhomes gjumit , vazhdojne me 2 dhoma gjumi te tjera te cilat kane dalje ne ballkon.Per shkak te vendodhjes ndermjet zones se Bllokut dhe Qendres ,Institucione Shtetrore dhe Private, duke patur akses levizje ne disa drejtime eshte e pershtatshme per zyra apo biznese te ndryshme. Apartamenti ka orientim Jug-Lindje. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 118m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 4
Zona Blloku
Rruga Bajram Curri Boulevard
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 12

Tipare

Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,200€ / muaj
Bllok, Jepet Me Qira Zyre Me Super Vendndodhje ! - 160m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Bllok, jepet me qira zyre me super vendodhje. Zyra ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati me 10 kate dhe organizohet ne 4 ambiente, 2 ballkone dhe...

Qira
1,200€ / muaj

1,300€ / muaj

Jepet Apartament 3+1 Me Qira Prane Gardes - 130m2
Garda - Rruga Janos Hunyadi

Ne nje nder zonat me te preferuara dhe strategjike ne Tirane, prane Gardes, Jepet me Qira super Apartament 3+1! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 125...

Shitje
235,000€

265,000€

EXCLUSIVE
Bulevardi Gjergj Fishta, Shitet Super Apartament 3+1 ! - 138m2
Blloku - Bulevardi Gjergj Fishta

Shitet super apartament 3+1 me siperfaqe 138.5 m2 neto dhe nje garazhd me siperfaqe 31.6 m2. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor....

//do something