TE KODRA DIELLIT JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME 1 POST PARKIMI !!! - 115m2

E mobiluar
450€ / muaj

  • Rruga Rrapo Hekali
  • 131
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS192442 - Tek Kodra Diellit , ne rrugen Rrapi Hekali jepet me qira apartament 2+1 me 1 post parkimi te perfshire ne cmim ,ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh te mirembajtur dhe me ashensor. Apartamenti ka organizim si me poshte : ambienti ndenjie me dalje ne ballkon ,ambiet gatimi te vecuar, pastaj vazhdojme me nje koridor ku organizohet dhome gjumi femijesh , dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon, depo dhe 1 tualet me dritare. Aprtamneti sapo eshte rinovuar ,kendi ndenjies, etazhier, tavoline ngrenie,instalimet elektirke, patimini, lyerja. Apartamenti ka hapesira te medha dhe orientim nga Perendimi. Zona ne te cilen ndodhet ka akses levizje ne shume dalje, linje urbane dhe te gjitha fasilitetet per jetese komode. Per nje vizite ne prone ne kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 115m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Rrapo Hekali
Viti i ndërtimit 2016
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Depo Tualet me Dritare Orientimi Perendim Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
350€ / muaj

350€ / muaj

EXCLUSIVE
Te Kodra E Diellit, Ne Rrugen Bill Klinton, Jepet Me Qe... - 59m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

Te Kodra e Diellit, Ne rrugen Bill Klinton, Jepet Me Qira Ambjent Komercial Open-Space! Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te mire-admin...

Qira
350€ / muaj

400€ / muaj

RENTED
Tek Kodra E Diellit Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 101m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Tek Kodra Diellit jepet me qira apartament 2+1 i arreduar ne menyre mjafte komode. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor....

Qira
400€ / muaj

450€ / muaj

RENTED
Jepet Me Qira Apartament Ne Qender ! - 95m2
Qender - Rruga e Dibrës

Prane Turdiu Center, ne nje pallat te viteve te fundit jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne nje koridor, sallon me hapesire te bol...

//do something