TEK RTSH, JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1+2 ME POST PARKIMI TE MBYLLUR !!! - 103m2

E mobiluar
550€ / muaj

  • Rruga Themistokli Gërmenji
  • 162
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS192390 - Ne rrugen Themistokli Germenji prane RTSH , jepet me qera apartament 2+1+2 bashke me 1 post parkimi te mbyllur ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh. Apartamenti ndodhet ne zone te qete me akses levizje ne shume drejtime,Bllok,Rruga Elbasanit,Unaze,Qender,ka prane shume biznese ,institucioneve te ndryshme, fakultete, shkolla.Apartamenti ka organizim si me poshte ; koridori , tualeti qendror, salloni me ambient gatime sebashku me dalje ne ballkon, dhome gjumi femijesh ,dhome gjumi matrimoniale me tualet me vete .Apartamenti ka orientim nga Lindja. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numtin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 103m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona RTSH
Rruga Rruga Themistokli Gërmenji
Viti i ndërtimit 2016
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
450€ / muaj
Ne Zonen Me Te Bukur Ne Tirane, Prane Rtsh, Jepet Apart... - 71m2
RTSH - Rruga Ismail Qemali

Ne zonen me te bukur ne Tirane, prane RTSH, Jepet Apartament 1+1 me Qira! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mireadministruar dhe ka n...

Qira
400€ / muaj

450€ / muaj

RENTED
Jepet Me Qira Apartament Ne Qender ! - 95m2
Qender - Rruga e Dibrës

Prane Turdiu Center, ne nje pallat te viteve te fundit jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne nje koridor, sallon me hapesire te bol...

Qira
600€ / muaj
Prane Kafe Roma, Jepet Apartament Me Qira Per Zyra! - 110m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 1...

//do something