Ne Fresk Shitet Apartament 4+1, Me Siperfaqe Te Madhe Dhe Orientim Jug - Lindje !!! - 191m2

Pjesërisht e mobiluar
135,000€

  • Rruga Shefqet Kuka
  • 1116
  • 4 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS192357 - Ne rrugen e Teleferikut shitet apartament me siperfaqe te madhe me 191 m2,me 5 ambiente , 2 garderoba, 3 tualete , 2 ballkone me pamje te lire.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te pallati shume cilesor te mirembajtur,ndertim i vitit 2015 me ashensor.Apartamenti eshte organizuar si me poshte ,korridori ku kemi tualetin qendror, kemi ambient gatimi te vecuar, ambient ndenjie,studio me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, vazhdojme me ambient ndenjie ,dhome gjumi femijesh te cilat kane dalje ne ballkonin,garderobe per dhomen e femijeve dhe tualet. Punimet jane bere te gjitha cilesore nuk jane te firmes,qe nga tubacionet e perdorura,instalimet elektrike, patinimi, kaldaja Riello ,kondicioneret te markave cilesore , gatimi dru mogano me suprine granit 6 cm, dritaret druri dopio xham, dyert cilesore, paisjet hidrosanitare cilesore. Apartamenti ka orientim shume te mire Jug-Lindje me ndricim shume natyral. Apartamenti disponon 1 garazhd te mbyllur me siperfaqe 65 m2 kundrejt cmimit 10.000 mije euro. Zona ne cilen ndodhet apartamenti ka te vecante ajrin shume te paster,shume qete, rrethohet nga ambiente shplodhese per te gjitha moshat,kende lojrash per femije, shkolle, kopshte, supermarkete, linje urbane .Prona disponon dokuentacion te plote hipotekor. Per nje vizite nje prone na kontatoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 191m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 4+1
Kati 3
Zona Fresku
Rruga Rruga Shefqet Kuka
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Hapesire Parkimi Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Video e pronës

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
156,000€
Shitet Duplex Prane Restorant Freskut !!! - 211m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Prane Restorant Freskut shitet Duplex ne katin e katert ne nje ndertim te vitit 2019 shume cilesor te mirembajtur me sistem sigurie 24h dhe ashensor d...

Shitje
160,000€
Ne Rrugen E Elbasanit, Shitet Apartament 4+1 Me Hapesir... - 136m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Te Rruga E Elbasanit Shitet Apartament 4+1 ne katin 2-te te nje pallati ekzistues me tulla. Apartamenti ka siperfaqe 136m2 dhe organizohet ne 2 sallon...

//do something