PRANE FAKULTETIT JURIDIK JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL !!! - 256m2

E pa mobiluar
2,000€ / muaj

  • Rruga Margarita Tutulani
  • 52

Përshkrimi i pronës

REFFS192264 - Prane Fakultetit Juridik jepet ambient komercial me qera ne katin e 2 te nje pallati 6 katesh me cmim 2000 euro bruto. Ambienti ka hyrje te dedikuar e cila te con ne katin e dyte te dhe organizohet si me poshte ; koridori ku ndan ambientet nga njera tjetra, 5 ambinete te siperfaqeve te ndryshme te cilat jane openspace qe mund te perdoren si poste pune ashtu sic jane , ose mund te behen dhe ndarje nese do jete e nevojshme , 3 tualte , 1 ballkon. Ambienti ka fasade xhami e cila ben te mundur dhe brandimin e tij, nje ndricim shume natyral me orinetim Lindje-Jug-Perendim. Nisur nga vendodhja dhe pozicioni eshte perfekt per tipe te ndyshme biznesi, duke patur dhe akses levizje ne shume drejtime. Per nje vizite ne prone ne kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 256m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Petro Nini Luarasi
Rruga Rruga Margarita Tutulani
Viti i ndërtimit 2009
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ballkon Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
2,000€ / muaj
Tek Tregu Elektrik Jepet Me Qira Super Ambient Komercia... - 163m2
Tregu Elektrik - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Tregu Elektrik, ne Rrugen Petro Nini Luarasi, jepet me qira super Ambient Komercial per biznes totalisht i kompletuar. Ambienti ndodhet ne katin 2...

Qira
1,900€ / muaj
Tek Alpas Center, Jepet Super Ambient Zyre 245 M2 Me Qi... - 245m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Alpas Center, jepet ambient komercial me qira per aktivitete te ndryshme, me nje lokacion fantastik . Ambienti organizohet ne 5 ambiente zyrash,2...

//do something