NE FRESK SHITET APARTAMENT 2+1+2 I MOBILUAR !!! - 105m2

E mobiluar
75,000€

  • Rruga Sotir Caci
  • 205
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS192205 - Ne rrugen e Dajtit, ne nje Rezidence te ndertuar vitet e fundit shitet apartament 2+1+2 tualete i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pallati 6 katesh te mirembajtur dhe me ashensor. Zona ne cilen ndodhet eshte shume e qete, larg zhurmave dhe me nje ambient te sitemuar brena kompleksit. Apartamenti ka organizim si me poshte; koridori ,salloni me ambient ndenjie dhe gatimi me dalje ne ballkon, pastaj kemi dhome gjumi femijesh, tualeti qendror me dritare, dhome matrimoniale dhe nje tualet qe aktualisht eshte shfrytezuar si depo. Investimi i bere perfshin instalime elektrike, hidarulike, hidrosanitare, elektroshtepiake, izolim dhe mobilim. Prona disponon dokumencacion te plote hipotekor. Apartamenti ka ndrimim shume natyral dhe me orientim nga Lindja. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 105m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Fresku
Rruga Rruga Sotir Caci
Viti i ndërtimit 2016
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
73,000€

78,000€

Tek Rruga Dajtit, Prane Restorant Fresku Shitet Super A... - 137m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Tek rruga Dajtit, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. Apartamenti n...

Shitje
68,000€

70,000€

RESERVED
Ne Fresk Ne Rrugen E Dajtit Shitet Apartament 2+1+2 Me... - 116m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit shitet apartament 2+1+2 tualete ,ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh, ndertim i vitit 2017. Apartamenti eshte organizuar si me po...

Shitje
65,000€

67,000€

Tek Fresku, Shitet Ambient Komercial - 35m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Tek Fresku ne rrugen Shefqet Kuka, perballe Institutit te Fizikes Berthamore shitet ambient komercial me siperfaqe 35.10 m2 ne katin e pare te nje...

//do something