NE FRESK SHITET APARTAMENT 2+1 ME SIPERFAQE TE MADHE !!! - 104m2

E pa mobiluar
68,000€

  • Rruga Shefqet Kuka
  • 105
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS192204 - Ne rrugen e Teleferikut shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt, ne katin e 3 te nje pallati 7 katesh ,ndetim i vitit 2011. Apartamenti ka organizim si me poshte; koridori me shume hapesire,ambient ndenjie dhe gatimi me dalje ne ballkon, pastaj vazhdojme me nje koridor qe vecon tualetin qendror,dhome gjumi femijesh ,dhome gjumi matrimoniale. Apartamenti ndodhet ne kompleks me pamje dhe lulishte te sistemuar para,gjithashtu eshte dhe prane linjes urbane.Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e qete ,rrethuar nga ambiente shplodhese dhe ka te gjitha fasilitetet per jetese komode. Apartamenti mund te shitet dhe me 1 post parkimi me siperfaqe 12.50 m2 por nuk eshte perfshire ne cmimIn e publikuar. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe ka orientim Lindje-Perendim. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 104m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Fresku
Rruga Rruga Shefqet Kuka
Viti i ndërtimit 2011
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
73,000€

78,000€

Tek Rruga Dajtit, Prane Restorant Fresku Shitet Super A... - 137m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Tek rruga Dajtit, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. Apartamenti n...

Shitje
68,000€

70,000€

RESERVED
Ne Fresk Ne Rrugen E Dajtit Shitet Apartament 2+1+2 Me... - 116m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit shitet apartament 2+1+2 tualete ,ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh, ndertim i vitit 2017. Apartamenti eshte organizuar si me po...

Shitje
65,000€

67,000€

Tek Fresku, Shitet Ambient Komercial - 35m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Tek Fresku ne rrugen Shefqet Kuka, perballe Institutit te Fizikes Berthamore shitet ambient komercial me siperfaqe 35.10 m2 ne katin e pare te nje...

//do something