SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK CONCORD CENTER !!! - 104m2

E pa mobiluar
69,000€

  • Rruga 5 Maji
  • 330
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS192173 - Prane Concord Center shitet apartament 2+1+2 tualete me ajrim ne katin e 3 te nje pallati 9 katesh me ashensor. Apartamenti organizohet si me poshte;koridori , tualeti qendror,ambient gatimi dhe ndenjie bashke ,dhome gjumi femijesh ,dhome gjumi cifti me tualet ne vete., ballkoni qe lidh te gjitha dhomat. Apartamenti ka orientim nga perendimi,ka sistemim qendror te ngrohes te instaluar. Zona ne cilen ndodhet ka akses ne shume drejtime,Rruga 5 Maji,Unaze,Qender gjithashtu dhe prane shume linja urbane .Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor.Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 104m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona 5 Maji
Rruga Rruga 5 Maji
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
65,000€

78,000€

Ne Rrugen 5 Maji, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Okazion... - 75m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Ne hyrje te rruges 5 Maji, shitet apartament 1+1 ne ne katin e katert banim te nje ndertimi te ri, i cili ju ofron satandartet me te larta te jeteses....

Shitje
65,000€
Tek Rruga Demneri, Ne Yzberisht, Shitet Ambient - 122m2
Astir - Rruga Demneri

Tek Rruga Demneri, ne Yzberisht, shitet Ambjent me emertimin Njesi ne certifikaten e pronesise, ne katin e pare banimi te nje pallati te ri, me siperf...

Shitje
68,000€

70,000€

RESERVED
Ne Fresk Ne Rrugen E Dajtit Shitet Apartament 2+1+2 Me... - 116m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit shitet apartament 2+1+2 tualete ,ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh, ndertim i vitit 2017. Apartamenti eshte organizuar si me po...

//do something