NE BLLOK SHITET APARTAMENT 1+1 ME SIPERFAQE TE MADHE DHE AMBIENT GATIMI TE VECUAR !!! - 90m2

E pa mobiluar
166,000€

  • Rruga Ismail Qemali
  • 338
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS192145 - Ne Bllok shitet apartament 1+1 me siperfaqe te madhe ne katin e 6 te te nje pallati 10 katesh te mirembajtur me 2 ashensore ndertim i vitit 2011 .Apartamenti eshte i organizuar nga korridori, tualeti qendror,depo, salloni ku kemi ambiet gatimi te vecuar,ambient ndenjie me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale. Zona ne te cilin ndodhet ka te gjitha fasilitetet per jetese shume komode si per banim po ashtu dhe per investim duke patur akses si nga vendodhja perfekte qe ka,por duke qene dhe prane shume institucioneve , zyrave apo biznese te ndryshme , qendrave tregtare, linjave urbane etj, Apartamenti ka orientim Jug-Lindje dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 6
Zona Blloku
Rruga Rruga Ismail Qemali
Viti i ndërtimit 2011
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Depo I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
168,000€
Ne Bllok Perballe Lsi Shitet Apartament 2+1 - 115m2
Blloku - Rruga Nikolla Tupe

Ne zemer te Bllokut, ne rrugen Nikolla Tupe hitet Apartament 2+1 ne katin 7 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor me siperfaqje 115m2, Apartamen...

Shitje
155,000€

160,000€

Tek Shallvaret, Shitet Apartament 3+1 Me Super Vendndod... - 90m2
Blloku - Rruga Reshit Çollaku

Tek Shallvaret, ne zonen e Bllokut, shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues me 4 kate dhe organizohet ne 1...

Shitje
168,000€
Në Bllok Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Jug -Lindj... - 89m2
Blloku - Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit

Ne Zonen e Bllokut Shitet Apartament me super vendndodhje buze rruge dhe me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3- te nje pallati ekzist...

//do something