Shitet Apartament 3+1, i Mobiluar - 126m2

E mobiluar
97,000€

  • Rruga Hysen Gjura
  • 29

Përshkrimi i pronës

REFFS19214 - Porcelan, Shitet Apartament 3+1, i Mobiluar, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi te arreduar ne menyre bashkekohore, dhome cifti me tualet te mbrendshem, dhome femijesh, dhome e trete per femije ose per zyre, 1 tualet te pergjithshmen me dritare, dhe 1 ballkon. Apartamentit eshte i mrekullueshem, pasi eshte gjate gjithe dites me drite natyrale nga orjentimi qe ai ka, kurse metrat e mbrendshem i ka ne maksimum te shfrytezueshme gje qe e bene apartamentin te bollshem ne cdo lloj aspekti. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti preferohet pasi disponon te gjitha lehtesirat e mundeshme,stacion urbani, shkolla, supermarkete, etj. Mundesi parkimi, disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani ne numrin e telefonit: +355674032997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 126m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 4
Zona Porcelan
Rruga Rruga Hysen Gjura
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
89,000€
Ne Porcelan Shitet Apartament 2+1 Me Ambient Gatimi Me... - 97m2
Porcelan - Rruga Hysen Gjura

Ne Porcelan ne rrugen Hysen Xhura shitet apartament 2+1 me ambinet gatimi me vehte dhe i mobiluar ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor.Ap...

Shitje
105,000€
Apartament 3+1 - 200m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne rrugen Ali Deliu , prane teleferikut shitet Apartament 3+1+2 i mobiluar ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor dhe punime shume cilesore....

Shitje
89,000€
Apartament 3+1 - 107m2
Oxhaku - Rruga Qemal Stafa

Shitet apartament 3+1, në katin e katërt, të një kompleksi te ri pallatesh, rruga “Qemal Stafa”, në zonën e Oxhakut. Pallati disponon shërbimin ashens...