SHITET APARTAMENT 1+1 NE FRESK - 69m2

Pjesërisht e mobiluar
42,500€

  • Rruga Sotir Caci
  • 17

Përshkrimi i pronës

REFFS19211 - Prane Restorant Freskut shitet apartament 1+1, me siperfaqe neto 69 m2,pjeserisht i mobiluar , ne katin e trete te nje pallati pese katesh me ashensor, ndertim i viteve te fundit. Apartamenti eshte organizuar si me poshte: salloni dhe ambienti gatimit bashke me dalje ne ballkon, dhome gjumi cifti, talet. Orintmi eshte Jug- Lindje. Zona ne cilen ndodhet apartamenti ka te gjitha fasilitetet per jete komode dhe shume te qete, duke patur prane satcione urbani , supermarket, shkolla, kopesht, bare, restorante. etj. Per te bere nje vizite ne kete prone apo prona te ngjashme si kjo telefono tani ne numrin. 0674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 69m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona Fresku
Rruga Rruga Sotir Caci
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
38,000€
RESERVED
Shitet Apartament 1+1 Ne Fresk - 62m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne rrugen Muhamed Deliu ,prane Bar Lulishtja shitet apartament 1+1 ne katin e trete te nje pallati tete katesh ndetim e vitit 2012 me ashensor.Apartam...

Shitje
46,000€
Ne Fresk Shitet Apartament 1+1!!! - 72m2
Fresku - Rruga Dajti

Ne Fresk , ne Rrugen Ramazan Gaxherri , shitet apartament 1+1, me siperfaqe neto 65.30 m2 ne katin e 4 ne nje pallat te ri, ndertim i vitit 2019 shum...

Shitje
49,000€
Ne Fresk Shitet Apartament 1+1 Pjeserisht I Mobiluar!!! - 76m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne Fresk ne rrugen Sotir Caci ,shitet apartament 1+1 ,ne katin e 2 te nje pallati 5 katesh ,ndertim i viteve te fundit me ashensor dhe mendricim ne sh...