Ne Fresk ne rrugen e Dajtit shitet apartament 2+1+2 me planimetri te rregullt !!! - 116m2

E pa mobiluar
68,000€

  • Rruga Sotir Caci
  • 431
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS19206 - Ne rrugen e Dajtit shitet apartament 2+1+2 tualete ,ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh, ndertim i vitit 2017. Apartamenti eshte organizuar si me poshte: salloni me hapesire shume te madhe ku jane bashke ambienti gatimit dhe i ndenies me 2 ballkone ,gjithashtu mund te behet dhe nje oxhak sipas deshires, vazhojne me dhome gjumi femijesh, dhome matrimoniale me dalje ne ballkon, te 2 dhomat vecohen nga koridori dhe dy tualete. Prona disponon dokumentacion hipotekor,ka orientim Jug-Perendim me ndricim shume natryral. Zona ne cilen ndodhet eshte nga me te preferuarat per ajrin e paster dhe qetesine duke patur prane stacion urbani ,shkolle ,kopesht,supermarkete ,farmaci,bare,restorante, ambiente shplodhese ,ka te gjitha fasilitetet per tu ndjere shume komod. Mos nguroni te beni tuajin kete apartament me pamjen fantastike te Tiranes. Per nje vizite ne prone ne kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 116m2
Statusi
E rezervuar
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Fresku
Rruga Rruga Sotir Caci
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 5

Tipare

Ashensor Më shumë se një Ballkon I Pa mobiluar Hipotekë I sapo investuar Hapesire Parkimi Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
73,000€

78,000€

Tek Rruga Dajtit, Prane Restorant Fresku Shitet Super A... - 137m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Tek rruga Dajtit, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. Apartamenti n...

Shitje
65,000€

67,000€

Tek Fresku, Shitet Ambient Komercial - 35m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Tek Fresku ne rrugen Shefqet Kuka, perballe Institutit te Fizikes Berthamore shitet ambient komercial me siperfaqe 35.10 m2 ne katin e pare te nje...

Shitje
71,000€

73,000€

Ne Fresk Ne Rrugen Muhamed Deliu, Shitet Apartament 3+1... - 127m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk ne rrugen Muhamed Deliu ,shitet apartament 3+1+2 tualete ,2 ballkone, pjeserisht i mobiluar ne katin e 2-te ,te nje pallati 5 katesh,me ashen...

//do something