Ne rrugen e Dajtit sapo kalon Restorant Freskun shitet Papafingo ,1+1+1 - 88m2

E pa mobiluar
74,000€

  • Rruga Sotir Caci
  • 169

Përshkrimi i pronës

REFFS19204 - Ne rrugen e Dajtit sapo kalon Restorant Freskun shitet Papafingo ,1+1+1 me siperfaqe te madhe bashke me 1 post parkimi ,ndertim i vitit 2014 .Apartamenti eshte organizuar si me poshte:salloni me hapesire shume te madhe ku jane bashke ambienti dhe i ndenjes dhe gatimit ,ku mund te behet dhe oxhaku sipas deshires,nje dhome gjumi dhe nje tualet .Jene bere punime extra patimi, pllakat , vetratat me dopoi xham , grilat.E vecanta eshte se ka pamje shume te kendshme me verande shume te madhe ne dalje si nga salloni dhe nga dhoma gjumit.Orientimi eshte jug -lindje.Zona ne cilen ndodhet eshte nga me te preferuarat per ajrin e paster dhe qetesine duke patur prane stacion urbani ,shkolle ,kopesht,supermarkete ,farmaci,restorante luksoze ,bare,ambiente shplodhese per cdo moshe ka te gjitha fasilitetet per tu ndjere shume komod. Orientimi i apartamenti eshte Jug-Lindje.Mos nguroni te beni tuajin kete apartament me pamjen fantastike te Tiranes.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 88m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Fresku
Rruga Rruga Sotir Caci
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 5

Tipare

Verandë Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
68,000€
Ne Fresk Shitet Apartament 2+1 Me Siperfaqe Te Madhe - 116m2
Fresku - Rruga Thoma Filipeu

Ne rrugen Thoma Filipeu shitet apartament 2+1 me 2 ballkone me siperfaqe te madhe i pabanuar, i mobiluar me siperfaqe neto 106.70 m2, ne katin e 3 te...

Shitje
78,000€
Tek Restorant Freskun Shitet Apartament 2+1+2 + 1 Post... - 116m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit sapo kalon Restorant Freskun shitet apartament 2+1+2 se bashku me 1 post parkimi , ne katin e katert te nje pallati pese katesh ,nd...

Shitje
65,000€
Tek Fresku, Shitet Ambient Komercial - 35m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Tek Fresku ne rrugen Shefqet Kuka, perballe Institutit te Fizikes Berthamore shitet ambient komercial me siperfaqe 35.10 m2 ne katin e pare te nje...