NE FRESK SHITET APARTAMENT 2+1 PJESERISHT I MOBILUAR ! - 87m2

Pjesërisht e mobiluar
47,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 767
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS191969 - Ne Fresk ne rrugen Muhamet Deliu ,shitet apartament 2+1 , ne katin e 3-te te nje pallati 7-katesh, ndertim i viteve te fundit shume cilesor me ashensor dhe pa demtime nga termeti. Apartamenti ka hapesira dhe eshte organizuar si me poshte, amienti gatimi, perballe ndodhet ambienti i ndenjes me dalje ne ballkon, koridori, tualeti qendror, vazdojme me dhome gjumi femijesh, dhome gjumi matrimoniale me ndricim natyral dhe dalje ne ballkon. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar dhe ka orientim nga Perendimi. Prona disponon dokumantcion te plote hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet ka te gjitha fasilitetet per nje jetese komode, pasi ndodhet ne rruge kryesore, stacion urbani, shkolle, kopesht, supermarket, farmaci, zyra te sherbimeve te ndryshme.etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 87m2
Statusi
E shitur
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Fresku
Rruga Rruga Muhamet Deliu
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
44,000€
SOLD
Shitet 1+1 Ne Fresk - 86m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne rrugen e Thesarit , prane Hipo Market , shitet apartament 1+1, ne katin e dyte te nje pallati te ri ndertim i vitit 2018 shume cilesor me siperfaqe...

Shitje
48,000€

50,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Okazion - 80m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Shitet Apartament 2+1 ne zonen e Freskut, zone e cila eshte zhvilluar mjaft vitet e fundit duke u plotesuar me te gjitha sherbimet e nevojshme. Zona e...

Shitje
47,000€
Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt! - 83m2
Fresku - SH54

Tek Fresku. shitet apartament 1+1 me orientim perfekt nga Jugu. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri me 5 kate dhe organizohet...

//do something