NE BRRYL, SHITET APARTAMENT 1+1 NDERTIM I RI !!! - 62m2

E pa mobiluar
52,000€

  • Rruga Odhise Grillo
  • 472
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS191780 - Ne Zonen e Brrylit ,ne nje komples ne ndertim i Vitit 2020 shitet apartament 1+1 ,per banim dhe per investim. Apartamenti eshte organizuar si me poshte: koridori ,salloni ku jane ambienti gatimit dhe ndenjie me dalje ne ballkon, dhoma gjumi me ndricim shume natyral dhe 1 ualet me dritare. Punimet extra jane sistemi qendror ngrohje- ftohje,paisjet hidrosanitare dhe elekrike,dritaret dopio xham. Zona ne te cilen ndodhet ka te gjitha fasilitetet per nje jetese komode duke patur prane disa institucione , banka, linje urbane , si dhe akses ne rruge kryesore Porcelan, Unaze, Brryl. Orientimi i apartamentit eshte Veri -Lindje. Per nje vizite ne prone na kontaktoni !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 62m2
Statusi
E shitur
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona Brryli
Rruga Rruga Odhise Grillo
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 5

Tipare

Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
60,000€
Te Brryli Shitet Apartament 1+1 - 54m2
Brryli - Rruga Arkitekt Kasemi

Te Brryli Prane Tirana Bank Shitet Apartament 1+1 me siperfare 54 m2 ne katin e 1 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor dhe kamera sigurie. Apa...

Shitje
58,000€
SOLD
Tek Brryli Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri !!! - 68m2
Brryli - Rruga Odhise Grillo

Ne Zonen e Brrylit ,ne nje kompleks ne ndertim i Vitit 2020 shitet apartament 1+1 per banim dhe per investim. Apartamenti eshte organizuar si me pos...

Shitje
53,000€
SOLD
Tek Shkolla Baletit, Prane Minibashkise 2, Shitet Apart... - 61m2
Ali Demi - Rruga Shyqyri Ishmi

Tek Shkolla Baletit, prane minibashkise 2, shitet apartament 1+1 ne katin 5 te nje pallati ekzistues me tulla. Apartamenti organizohet ne nje nje dhom...

//do something