NE FRESK SHITET APARTAMENT 2+1 ME SIPERFAQE TE MADHE - 116m2

E mobiluar
68,000€

  • Rruga Thoma Filipeu
  • 1217
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS19176 - Ne rrugen Thoma Filipeu shitet apartament 2+1 me 2 ballkone me siperfaqe te madhe i pabanuar, i mobiluar me siperfaqe neto 106.70 m2, ne katin e 3 te te pallati te ri te vitit 2008 me ashensor dhe planimetri te rregullt. Apartamenti eshte organizuar si me poshte : Koridori me shume hapesire ku lidhet me te gjitha dhomat, salloni dhe ambienti gatimit bashke me dalje ne ballkon ku ka pamje fantastike nga perendimi,dhome gjumi per femije , dhome gjumi cifti me ballkon me pamje nga lindja , tualet me dritare te madhe . Investimet e bera extra jane sistemi chiller, punimet hidraulike dhe elektrike jane bere me materiale cilesore, gjithashtu dhe lyerja eshte bere me materiale teper cilesore. Zona ne te cilen ndodhet ka nje qetesi absolute dhe ajar te paster, ka gjithashtu te gjitha fasilitetet per nje jete shume komode duke patur prane stacion urbani, shkolla, kopesht, supermarket, farmaci, ambiente shplodhese per cdo moshe . Orientimi i apartamentit eshte Lindje-Perendim , disponon dokumentacion te plote hipotekor .Per te bere nje vizite ne prone na kontaktoni !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 116m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Fresku
Rruga Rruga Thoma Filipeu
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
73,000€

78,000€

Tek Rruga Dajtit, Prane Restorant Fresku Shitet Super A... - 137m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Tek rruga Dajtit, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. Apartamenti n...

Shitje
68,000€

70,000€

RESERVED
Ne Fresk Ne Rrugen E Dajtit Shitet Apartament 2+1+2 Me... - 116m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit shitet apartament 2+1+2 tualete ,ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh, ndertim i vitit 2017. Apartamenti eshte organizuar si me po...

Shitje
65,000€

67,000€

Tek Fresku, Shitet Ambient Komercial - 35m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Tek Fresku ne rrugen Shefqet Kuka, perballe Institutit te Fizikes Berthamore shitet ambient komercial me siperfaqe 35.10 m2 ne katin e pare te nje...

//do something