Apartament 2+1 - 116m2

Pjesërisht e mobiluar
75,000€

  • REFFS19176 - Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Përshkrimi i pronës

REFFS19176 - Ne rrugen Muhamed Deliu shitet apartament 2+1, me siperfaqe te madhe i pabanuar , pjeserisht i mobiluar me siperfaqe neto 106.70 m2, ne katin e 3 te te pallati te ri te vitit 2008 me ashensor.Apartamenti eshte organizuar si me poshte : Koridori me shume hapesire ku lidhet me te gjitha dhomat, salloni dhe ambienti gatimit bashke me dalje ne ballkon ku ka pamje fantastike nga perendimi,dhome gjumi per femije , dhome gjumi cifti me ballkon me pamje nga lindja , tualet me dritare. Investimet e bera extra jane sistemi chiller, punimet hidraulike dhe elektrike jane bere me materiale cilesore, gjithashtu dhe lyerja eshte bere me materiale teper cilesore. Zona ne te cilen ndodhet ka nje qetesi absolute dhe ajar te paster, ka gjithashtu te gjitha fasilitetet per nje jete shume komode duke patur prane stacion urbani, shkolla, kopesht, supermarket, farmaci, ambiente shplodhese per cdo moshe . Orientimi i apartamentit eshte Lindje-Perendim , disponon dokumentacion te plote hipotekor .Per te bere nje vizite ne prone na kontaktoni!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 116m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Fresku
Rruga Rruga Muhamet Deliu
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
78,000€
Apartament 3+1 - 137m2
Fresku -

Tek rruga Dajtit, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. Apartamenti n...

Për Shitje
74,000€
Apartament 1+1 - 88m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit sapo kalon Restorant Freskun shitet Papafingo ,1+1+1 me siperfaqe te madhe bashke me 1 post parkimi ,ndertim i vitit 2014 .Apartame...

Për Shitje
78,000€
Apartament 2+1 - 116m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit sapo kalon Restorant Freskun shitet apartament 2+1+2 se bashku me 1 post parkimi , ne katin e katert te nje pallati pese katesh ,nd...