Tek rruga Dajtit, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 - 137m2

Pjesërisht e mobiluar
78,000€

  • Rruga Sotir Caci
  • 337

Përshkrimi i pronës

REFFS19168 - Tek rruga Dajtit, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katesh. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: 1 Living room, nje dhome ndjenje me ambjnetin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe dy tualete ku njera eshte me dritare. Nje nga vecorite e ketij apartamenti eshte pamja fantastike gjate gjithe dites, per shkak te ndricimt natyral ne te gjitha dhomat. Gjithashtu ballkoni me nje siperfaqe te konsiderueshme eshte i aksesueshem nga dhoma e ndenjes dhe dhoma e gjumit. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe mundeson te gjitha fasilitetet per nje jetese komode, stacion urbani,kopesht, shkolle ,farmaci, supermarket .etj. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani ne numrin e kontaktit 0674032997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 137m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 5
Zona Fresku
Rruga Rruga Sotir Caci
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Pjeserisht i Mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
68,000€
Ne Fresk Shitet Apartament 2+1 Me Siperfaqe Te Madhe - 116m2
Fresku - Rruga Thoma Filipeu

Ne rrugen Thoma Filipeu shitet apartament 2+1 me 2 ballkone me siperfaqe te madhe i pabanuar, i mobiluar me siperfaqe neto 106.70 m2, ne katin e 3 te...

Shitje
78,000€
Tek Restorant Freskun Shitet Apartament 2+1+2 + 1 Post... - 116m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit sapo kalon Restorant Freskun shitet apartament 2+1+2 se bashku me 1 post parkimi , ne katin e katert te nje pallati pese katesh ,nd...

Shitje
73,000€
Ne Fresk Ne Rrugen Muhamed Deliu, Shitet Apartament 3+1... - 127m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk ne rrugen Muhamed Deliu ,shitet apartament 3+1+2 tualete ,2 ballkone, pjeserisht i mobiluar ne katin e 2-te ,te nje pallati 6 katesh,me ashen...