JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK STADIUMI QEMAL STAFA !!! - 112m2

E pa mobiluar
450€ / muaj

  • Rruga Dervish Hima
  • 149

Përshkrimi i pronës

REFFS191534 - Ne hapesiren me te re dhe te bukur te kryeqytetit, prane stadiumit Qemal Stafa, jepet me qira apartament 2+1+2 , i ndodhur ne katin e 3 te nje ndertese 5 kateshe, ndertim i vitit 2006, te mireadministruar dhe pamje te papenguar nga lulishtja dhe stadiumi. Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi te vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Dhoma e gjumit matrimoniale eshte e pajisur me tualet dhe ballkon. Apartamenti ka orientim Jug-Perendim cka i mundeson ndricim te larte natyral. Ndodhet ne nje zone mjaft dinamike, shume dimensionale, e rretuar nga qendra biznesi, qendra kulturore, restorante, markete, parqe etj. Zona ne te cilen ndodhet ka akses ne shume drejtime si Rruga e Elbasanit, Unaza e Tiranes, Sheshi Nene Tereza. Ambienti ju ofron kushte ideale si per banim dhe per biznes.. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, ne kontaktoni +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 112m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 3
Zona Stadiumi Qemal Stafa
Rruga Rruga Dervish Hima
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor Ballkon I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
600€ / muaj
Prane Air Albania, Jepet Me Qira Apartament 2+1! - 98m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Faik Konica

Prane Stadiumit Air Albania Jepet me Qira Apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te mireadministr...

Qira
400€ / muaj
Ne Zonen E Bllokut, Me Qira 1+1 Per Ambjente Komerciale... - 60m2
Presidenca - Rruga Perlat Rexhepi

Ne zonen e Bllokut, tek Presidenca jepet me qira 1+1 per ambjente komerciale si zyra, klinika, parukeri, noteri, magazinim etj. Ambjenti ndodhet ne ka...

Qira
500€ / muaj
Zogu Zi, Jepet Zyre 85 M2 (2+1+2) Me Qira! - 85m2
Zogu i Zi - Sheshi Karl Topia (Rilindja)

Ne Zog te Zi, ne nje pallat te vitit 2018 me cilesi maksimale ndertimi, jepet ambjent me qira per zyra. Zyra ndodhet ne katin e 7 dhe organizohet ne...

//do something