Ne rrugen Muhamed Deliu shitet apartament 3+1+2 se bashku me post parkimi !!! - 240m2

E mobiluar
130,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 93
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS19150 - Ne rrugen Muhamed Deliu shitet apartament 3+1+2 ,i mobiluar , me siperfaqe te konsiderueshme ,nga te cilat pjesa neto eshte gati 125 m2 dhe pjesa e ballkoneve perreth gjithe dhomave eshte 115 m2 .Apratamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati tete katesh , ndertim i vitit 2008, i mirembajtur me ashensor dhe eshte i organizuar si me poshte :koridori ku lidhen te gjitha dhomat , salloni ku jane bashke ambienti ndenjes dhe gatimit, dhome gjumi cifti me tualet me vete me dritare , dy dhoma gjumi te tjera , tualet qendror me dritare. E vecanta e apartamentit eshte sepse rrethohet nga ballkone gjate gjithe siperfaqes ku kane dalje te gjitha dhomat, ka nje ndricim shume natyral gjate gjithe dites dhe orientim Lindje-Jug-Perendim. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.Punimet e kryera jane teper cilesore, sistemi hidraulik dhe elektrik eshte akuatherm gjerman, arredimi i kendeshem dhe nje pjese i sapo ndryshuar.Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te qete me ajer te paster, ka prane stacion urbani, shkolla, kopeshte,farmaci , supermarkete,ambiente shplodhese ,bare, restorante,duke patur te gjitha fasilitetet per nje jete shume komode.Mos nguroni nese keni enderruar per nje nje apartament me siperfaqe te konsiderueshme dhe me pamje fantastike. Telefono tani!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 240m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 6
Zona Fresku
Rruga Rruga Muhamet Deliu
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
135,000€
Shitet Super Apartament 2+1 I Tipit Loft Me Pamje Fanta... - 130m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Per te gjitha ata qe vleresojne ajrin e paster, pamjen e lire dhe cilesine ne ndertim dhe investim sapo doli ne treg nje apartament i tipit Loft pjese...

Shitje
116,000€

127,000€

Ne Rrugen Frank Bardhi, Shitet Apartament 3+1! - 149m2
Komuna e Parisit - Rruga Shkelqim Fusha

Ne Rrugen Frank Bardhi, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 3+1, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organiz...

Shitje
128,000€
Apartament 3+1 - 117m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Tek Ministria Jashtme, Blv. Zhan D'ark, shitet apartament 3+1, ne katin 9 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar...

//do something