NE RRUGEN FORTUZI SHITET APARTAMENT 3+1 ME SIPERFAQE TE MADHE !!! - 137m2

E pa mobiluar
148,000€

  • Rruga Fortuzi
  • 269
  • 3 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS191207 - Ne Rrugen Fortuzi shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 103 m2 se bashku me nje ambient shtese 34 m2(njesi ,me certifikate pronesie), ne katin e 1 te pallati 5 katesh. Apartamenti aktualisht funksionon si zyre me qira mujore me kontrate te rregullt, por eshte i pershtatshem dhe per banim, pasi eshte ne zone shume te qete dhe me orientim shume te mire. Apartamenti ka planimetri te rregullt ,ku kemi sallonin ,3 dhoma me ndricim natyral dhe kubature te rregullt ,1 tualet me dritare. Shtesa e ambientit ka hyrje te dedikuar e cila mund te shfrytezohet si ambient me vete ose sebashku me ambientet e tjera. Investimi i bere jane dyert, parketi, patinimi, insatlimet elektrike ,hidraulike. Ambienti eshte me sistem sigurie 24h. Zona ne te cilen ndodhet eshte ne qender te Tiranes, prane institucioneve te rendesishme, bizneseve te ndryshme, qendra tregtare, fakultete, banka, shkolla, ka shume prioritet te shfrytezohet si per biznes ashtu dhe per banim . Prona disponon dokumtacion te plote hipotekor dhe ka orientim nga Jugu. Per nje vizite ne prone ne kontaktoni !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 137m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 1
Zona Blv. Zogu i Pare
Rruga Rruga Fortuzi
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Verandë I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
165,000€

190,000€

Shitet Super Apartament 3+1+2 Tek Komuna E Parisit! - 156m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes shitet apartament 3+1+2. Apartamenti ka 156 m2 siperfaqe qe organizohet ne : living room me siperfaqe te...

Shitje
160,000€

175,000€

Tek Liqeni Shitet Apartament 3+1 - 126m2
Nobis - Rruga Marko Boçari

Tek Liqeni Shitet Apartament 3+1 ne katin e trete te nje pallati te ri I paisur me ashensor. Kjo eshte zona me e preferuar qe te jetosh nje jete te sh...

Shitje
180,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 3+1, Me Orienti... - 165m2
Komuna e Parisit - Rruga Haxhi Kika

Ne Komunen e Parisit, ne nja nga zonat me te mira te Tiranes, ne Rrugen Haxhi Kika, shitet Apartament 3+1+2, ne katin 5-te te nje pallati te ri 6-kate...

//do something