SHITET APARTAMENT 1+1 NE FRESK - 62m2

Pjesërisht e mobiluar
38,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 71

Përshkrimi i pronës

REFFS19108 - Ne rrugen Muhamed Deliu ,prane Bar Lulishtja shitet apartament 1+1 ne katin e trete te nje pallati tete katesh ndetim e vitit 2012 me ashensor.Apartamenti eshte organizuar si me poshte :koridori ,salloni ku jane bashke ambienti gatimit dhe ndenjies me dalje ne ballkon,dhome gjumi,tualet.Apartamenti ka planimetri shume te rregullt dhe ka orientim nga lindja.Zona ne cilen ndodhet ka te gjitha fasilitet per te qene shume komod pasi ka prane stacion urbani,shkolla,kopeshte,supermarkete,farmaci,etj.Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te qete me ajer te paster qe nuk e gjen ne cdo vend ne Tirane.Per te bere nje vizite ne prone telefono tani ne numrin:0674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 62m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona Fresku
Rruga Rruga Muhamet Deliu
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 5

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
46,000€
Ne Fresk Shitet Apartament 1+1!!! - 72m2
Fresku - Rruga Dajti

Ne Fresk , ne Rrugen Ramazan Gaxherri , shitet apartament 1+1, me siperfaqe neto 65.30 m2 ne katin e 4 ne nje pallat te ri, ndertim i vitit 2019 shum...

Shitje
36,000€
Apartament 1+1 - 56m2
Zone e papercaktuar - Rruga Brindisi

Shitet apartament 1+1 kati 3 me ashensor tek Pista Iliria Durres.Prona disponon dokumentacion hipotekor te rregullt. Ne te jane bere investime ne vler...

Shitje
41,000€
Okazion , Shitet Apartament 1+1 I Pamobiluar! - 55m2
Kinostudio - Rruga e Dibrës

Shitet apartament 1+1 , i pamobiluar , prane Kinostudio. Apartamenti ka nje siperfaqe 55 m2 me certifikate pronesie. Apartamenti ka kubature te rregu...