Tek Terminali I Ri Shitet Apartament 1+1 I Investuar !! - 68m2

E mobiluar
45,000€

  • Rruga Kastriotet
  • 516
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFL452931 - Tek Terminali i Ri, pas pallatit te verdhe, shitet apartament 1+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor dhe organizohet ne nje sallon ndenje, ambientin e gatimit me vehte, nje dhome gjumi matrimoniale dhe nje dhome te vogel te pershtatur. Apartamenti eshte i sapo investuar dhe ka nje investim cilesore. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone e zhvilluar e cila ka prane kopeshte, cerdhe, supermarkete, akses ne linjat kryesore te autobusave urban gjithashtu ka dhe nje facilitet per dalje nga Tirana per ne autostrade. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 68m2
Statusi
E rezervuar
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 4
Zona Kthesa e Kamzes
Rruga Rruga Kastriotet
Viti i ndërtimit 2016
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor I sapo investuar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
53,000€
SOLD
Tek Shkolla Baletit, Prane Minibashkise 2, Shitet Apart... - 61m2
Ali Demi - Rruga Shyqyri Ishmi

Tek Shkolla Baletit, prane minibashkise 2, shitet apartament 1+1 ne katin 5 te nje pallati ekzistues me tulla. Apartamenti organizohet ne nje nje dhom...

Shitje
44,000€
SOLD
Shitet 1+1 Ne Fresk - 86m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne rrugen e Thesarit , prane Hipo Market , shitet apartament 1+1, ne katin e dyte te nje pallati te ri ndertim i vitit 2018 shume cilesor me siperfaqe...

Shitje
48,000€

50,000€

SOLD
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite - 74m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Orien...

//do something