Jepet Dyqan Me Qira Ne Zone Te Mire ! - 35m2

E pa mobiluar
250€ / muaj

  • Rruga Fadil Rada
  • 25

Përshkrimi i pronës

REFFL452915 - Tek Pazari i Ri, mbrapa pallatit te Telebingos, jepet me qera ambient ne zone te mire. Ambienti eshte ne katin 0 te nje pallati ekzistues dhe organizohet ne nje ambient te hapur dhe nje tualet. Ambienti eshte shfrytezuar me pare si klinike dentare por eshte i pershtatshem edhe per aktivitetete te ndryshme si berber, parukeri, rrobaqepsi etj. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte shume e pershtatshme per biznes dhe ka nje vlere shume te mire per qira.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 35m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Pazari i Ri
Rruga Rruga Fadil Rada
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
320€ / muaj

330€ / muaj

RENTED
Nje Nder Lagjet Me Te Vjetra Dhe Historike Ne Tirane, J... - 57m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te Tiranes; Pazari i Ri. Nje nder lagjet rezidenciale me te vjetra dhe historike ne qytetin e Tiranes, Pazari i...

Qira
350€ / muaj

260€ / muaj

Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qera Dyqan ! - 28m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Ne Komunen e Parisit, ne rrugen Medar Shtylla, jepet Dyqan me Qira, me siperefaqe 28 m2 ! Dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per...

Qira
300€ / muaj
EXCLUSIVE
Ne Rrugen Ndre Mjeda Jepet Me Qira Ambient Komercial !! - 52m2
Kompleksi Magnet - Rruga Ndre Mjeda

Ne rrugen Ndre Mjeda, prane kompleksit Magnet, jepet me qira ambient komercial i ndodhur ne katin e pare te nje pallati te ri. Ambienti ka siperfaqe t...

//do something