Okazion Kleringu!!! Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te 2020 !!! - 143m2

E pa mobiluar
171,600€

  • Rruga Liqeni i Thate
  • 58
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFL452898 - Okazion Kleringu! Tek Liqeni Thate ne kompleksin me cilesor dhe me vendndodhje fantastike, shitet apartament 2+1+2 me cmim kleringu. Apartamenti ka planimetri perfekte dhe organizohet ne sallonin e bollshem te ndenjes me ballkon, dy dhoma gjumi me siperfaqe totale 124 m/2 dhe dy tualete. Kompleksi ka punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi i fasades me sistem kapot (me materiale termoizoluese me cilesine maksimale), vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, hidrosanitare cilesore italiane, instalime per sistem qendror ngrohje - ftohje kondicionim multisplit, parket ose pllake ne varesi te klientit. Apartamenti eshte i orientuar nga Lindja me ndricim natyral. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne proces ndertimi (faze karabinaje) dhe ne cmim perfshihen rifinituarat permbyllese, shtrimi i brendshem(pllaka ose parket ne baze te preferences), pajisjet hidrosanitare (inkaso), veshjen e tualeteve, dyert e brendshme. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 143m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Liqeni i Thate
Rruga Rruga Liqeni i Thate
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 6

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
175,000€
Tek Kodrat E Liqenit Te Thate, Ne Nje Vend Ideal Per Nd... - 720m2
Liqeni i Thate - Rruga Liqeni i Thate

Tek Kodrat e Liqenit te Thate, ne nje vend ideal per ndertimin e Vilave, shitet Toke e cila ndodhet perbri Unazes se Re qe te con per tek TEG-u. Toka...

Shitje
166,000€
Prane Liqenit Artificial, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nd... - 120m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Me pamje fantastike nga Liqenit Artificial, Shitet Apartament 2+1, me cmim okazion kleringu. Objekti pritet te behet i banueshem ne fund te vitit 2021...

Shitje
175,000€
SOLD
Tek Liqeni I Thate Shitet Apartament 2+1+2, Plus Post P... - 131m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Tek Liqeni i Thate Shitet Apartament 2+1+2, plus Post Parkimi. Apartamneti ndodhet ne nje nga rezidencat me te mira ne zonen e Liqenit te thate dhe of...

//do something