Shitet Apartament 3+1 I Përshtatshem Për Investim! - 103m2

E mobiluar
99,000€

  • Rruga Shefqet Musaraj
  • 521
  • 3 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFL452811 - Tek 21 Dhjetori, mbrapa Univesitetit Europian, shitet apartament 3+1 me orientim Jug dhe totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi sekondare me krevat dopio, nje dhome gjumi me krevat tek, dy koridore dhe nje tualet. Apartamenti eshte i sapo restauruar dhe i sapo mobiluar dhe ofron nje pamje fantastike te mundesuar nga kati i larte. Siperfaqja e apartamentit eshte 102.63 m2 neto. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone me zhvillim te larte e cila ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode, ka akses ne linjat kryesore te Tiranes si dhe ne rruget kryesore te saj. Apartamenti eshte gjithashtu i pershtatshem per investim per shkak se zona ofron nje kerkese te larte per qira. Apartamenti ka pozicion strategjik pasi ka prane shkolla, kopeshte, bar kafe si dhe hapsira te gjelberta. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 103m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 11
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Shefqet Musaraj
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Jug Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
98,000€
SOLD
Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1, Cmim Kleringu Per... - 89m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1, Orientim Perfekt. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartamentin tend sot tek Square 2...

Shitje
102,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 - 85m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Tek 21 Dhjetori, Kompleksi Magnet 2, shitet super apartament 2+1 me sipërfaqe 85 m². Apartamenti i ka hapësirat mjaft mirë të organizuara. Hyrja të ft...

Shitje
96,000€
Ne Zonen E 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1 Me Orie... - 80m2
21 Dhjetori - Rruga Ndre Mjeda

Ne kompleksin Magnet, nje nder komplekset me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1 me super cilesi punimesh, i orientuar në Jug-Lindje me siperfaqe...

//do something