21 Dhjetori, Shitet Dyqan Me Cmim Okazion - 64m2

E pa mobiluar
150,000€

  • Rruga Frederik Shiroka
  • 253

Përshkrimi i pronës

REFFL452758 - Ne zonen e 21 Dhjetorit, 20 m nga rruga "Frederik Shiroka", prane market "Joena" shitet dyqan me cmim okazion. Ambienti eshte nje hapsire e lire prej 65 m2 dhe eshte e pershtatshem per nje sere aktivitetesh si klinike dentare, farmaci, zyre noteriale dhe nje zere aktivitesh te tjera duke marre parasysh qe zona ne te cilen ndodhet dyqani ka nje kerkese te larte per qera si dhe eshte nje zone lehtesisht e aksesueshme dhe e frekuentuar. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 64m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Frederik Shiroka
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 9

Tipare

I Pa mobiluar Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
126,000€

150,000€

SOLD
Super Okazion! Tek 21 Dhjetorit, Ne Nje Ndertim Te 2019... - 126m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori ne nje ndertim te ketij viti, shitet apartament 3+1+2. Ndertimi eshte nder me cilesoret me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi...

Shitje
140,000€

145,000€

Tek Kompleksi Kontakt Shitet Apartament 2+1+2 Me Orine... - 164m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Tek 21 Dhjetori, ne Kompleksin Kontakt ,shitet apartament 2+1+2 tualete ,me siperfaqe 102 m² dhe 123 m2 verande ,ne katin e 5-te te nje pallati 8-k...

Shitje
139,000€

150,000€

Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 3+1 Me Shume Drite... - 137m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Tek 21 Dhjetori, prane Mozaikut te Tiranes, shitet apartament 3+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me 6 kate dhe...

//do something