Restorant Durresi, Shitet Apartament 1+1 me Orientim Perfekt - 58m2

E mobiluar
55,000€

  • Rruga Ferit Xhajko
  • 204
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFL452755 - Tek Restorant Durresi, shitet apartament 1+1 me orientim perfekt dhe me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me vehte, nje dhome gjumi matrimoniale te bollshme dhe nje tualet me dritare. Apartamenti eshte i investuar ne instalimet hidraulike dhe elektrike, gjithashtu shitet me nje mobilim cilesore. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te vjetra te Tiranes dhe e karaktezion qetesia si dhe hapsirat e medha publike, gjithashtu ka prane shkolla, kopeshte, bar kafe si dhe akses ne linjat kryesore te autobusave urban. Afersia me qendren e Tiranes e ben gjithashtu nje zone te pelqyer per kedo. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 58m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 1
Zona Restorant Durresi
Rruga Rruga Ferit Xhajko
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
58,000€
Tek Restorant Durresit Shitet Apartament 2+1! - 80m2
Restorant Durresi - Rruga Gjon Buzuku

Prane Ish Restorant Durresit, shitet apartament 2+1 ne katin e gjashte te nje pallati ekzistues. Apartamenti ndodhet shume prane unazes, cka e ben shu...

Shitje
62,000€
Te Restorant Durresi, Shitet Apartament 1+1 Me Planimet... - 53m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Prane Restorant Durresit, shitet apartamnet 1+1 me cmim okazion. Ambienti organizohet ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines me dalje ne b...

Shitje
53,000€
SOLD
Tek Shkolla Baletit, Prane Minibashkise 2, Shitet Apart... - 61m2
Ali Demi - Rruga Shyqyri Ishmi

Tek Shkolla Baletit, prane minibashkise 2, shitet apartament 1+1 ne katin 5 te nje pallati ekzistues me tulla. Apartamenti organizohet ne nje nje dhom...

//do something