Komuna E Parisit, Shitet Penthouse Fantastik - 280m2

E pa mobiluar
308,000€

  • Rruga Haxhi Kika
  • 463
  • 5 dhoma
  • 3 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFL452559 - Komuna e Parisit, prane kompleksit Kika, shitet penthouse fantastik. Penthouse ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 3 katesh dhe organizohet ne nje sallon te madh fantastik, ambientin e gatimit e ka me vehte, ka 4 dhoma gjumi, 1 depo, nje garderobe, 2 ballkone, nje super verande fantastike dhe 3 tualete. Apartamenti eshte i organizuar ne menyre perfekte dhe ka nje investim me parket ne cdo dhome gjumi, sistem qendrore ngrohje me kaldaje, dhe ftohje me kondicionere. Orientimi i apartamentit eshte nga Jug-Perendimi dhe nga Veri-Lindja cka mundeson nje ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te mira te Tiranes per shkak se ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode gjithashtu ka akses ne linjat kryesore te autobusa dhe ne rruget kryesore te Tiranes. Per me teper informacion ose nje vizite ne kete prone fantastike kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 280m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Penthouse
Kati 3
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Haxhi Kika
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Lejohen Kafshet Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

//do something