ATSH, Shitet Penthouse, Me Pamje Fantastike!!! - 278m2

E mobiluar
262,000€

  • Rruga Fadil Rada
  • 606
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFL452545 - Tek ATSH, shitet penthouse me pamje fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me vehte, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome gjumi femijesh, nje tuale te bollshem me dritare dhe nje super verande e cila e rrethon apartamentin nga te gjitha anet. Salloni i apartamentit dallon sepse ka nje hapsire shume te bollshme dhe nje mobilim shume cilesore duke filluar qe nga parketi i cili eshte druri, elektroshtepiaket te cilat jane nder me cilesoret gjithashtu dhe orendite e apartamentit. Apartamenti eshte teper i vecante pasi ka nje super vendodhje ne zemer te Tiranes, ka nje orientim perfekt nga Jugu, Lindja dhe Perendimi, dhe me pikantja eshte pamja spektakolare qe ofron. Veranda e apartamentit eshte e gjelberuar dhe eshte e bollshme per ta organizuar sipas deshires. Apartamenti ka ne dispozicion dhe 2 garazhde te cilet vijne opsional me nje cmim ekstra. Per me teper informacion ose nje vizite ne kete prone speciale kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 278m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Penthouse
Kati 9
Zona ATSH
Rruga Rruga Fadil Rada
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Lejohen Kafshet Pamje Fasade Xhami Post Parkimi

Video e pronës

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

//do something