Tek Ali Demi Shitet Apartament 1+1 Ne Zone Te Qete !!! - 57m2

E pa mobiluar
51,000€

  • Rruga Idriz Dollaku
  • 771
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFL452489 - Tek Ali Demi, prane "Burgut Te Grave "shitet apartament 1+1 ne nje zone shume te qete. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me 5 kate dhe ashensor dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me vehte, nje dhome gjumi matrimoniale, nje tualet me dritare dhe nje ballkon te bollshem ne te cilin ka dalje salloni i ndenjes. Pallati eshte nje ndertim relativisht i ri i pajisur me termoizolim cka mundeson temperatura optimale dhe izolim akustik me dritare dhe vetrata dopio xham. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone qe ploteson te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, kopeshte, supermarkete etj. Orientimi i apartamentit eshte Lindje cka mundeson nje ndricim shume te mire dhe gjithashtu apartamenti gezon nje qetesi absolute. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 57m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Ali Demi
Rruga Rruga Idriz Dollaku
Viti i ndërtimit 2011
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
53,000€
SOLD
Tek Shkolla Baletit, Prane Minibashkise 2, Shitet Apart... - 61m2
Ali Demi - Rruga Shyqyri Ishmi

Tek Shkolla Baletit, prane minibashkise 2, shitet apartament 1+1 ne katin 5 te nje pallati ekzistues me tulla. Apartamenti organizohet ne nje nje dhom...

Shitje
50,000€
Shitet Super Apartament 1+1 Tek Fusha E Ali Demit - 59m2
Ali Demi - Rruga Emin Harizaj

Ne Ali Dem afer fushave shitet 1+1 ne nje pallat te ri cilesor te vitit te fundit me dy ashensor. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe organizohet...

Shitje
59,000€
Ne Ali Dem , Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite - 90m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Ne rrugen Ali Demi , shume prane fushave shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me 5 kate . Apartamenti shitet i pamobiluar dhe...

//do something