Rruga E Kavajes, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt - 75m2

E mobiluar
85,000€

  • Kavaja Street
  • 109
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFL452195 - Rruga e Kavajes, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me 5 kate dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me vehte, nje dhom gjumi matrimoniale, nje dhome gjumi femijesh, nje ballkon dhe nje tualet me dritare. Apartamenti shitet i mobiluar dhe ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, vetem 50 metra nga Qendra e qytetit dhe eshte nje zone e cila ploteson te gjtiha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Apartamenti eshte lehtesisht i aksesueshem dhe ka akses pevecse ne zonat kryesore te Tiranes dhe ne linjat kryesore te autobusave urban. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 1975
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
85,000€

93,000€

Rruga E Kavajes, Shitet Apartament 1+1 I Pershtashem Pe... - 57m2
Rr. e Kavajes - Rruga Naim Frashëri

Ne rrugen e Kavajes, fare prane Spitalit Gjerman shitet apartament 1+1 ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me 5 kate. Apartamenti shitet i mobiluar...

Shitje
95,000€
Tirana Garden Building, Shitet Apartament 1+1 Me Super... - 73m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tirana Garden Building, ne Rrugen e Kavajes, shitet apartament 1+1 me super vendodhje. Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati te ri ne ndertim...

Shitje
83,000€

88,000€

Prane Shkolles Mihal Grameno Shitet Apartament 2+1 Me H... - 97m2
Ali Demi - Rruga Mihal Grameno

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat 7-katesh, me orientim Perendim. Aparta...

//do something