21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt - 102m2

Pjesërisht e mobiluar
121,000€

  • Rruga Frederik Shiroka
  • 102
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFL452194 - 21 Dhjetori, prane supermarket Joena, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te mireadministruar me 2 ashensore dhe organizohet ne nje sallon me dalje ne ballkon i cili sheh nga brenda kompleksit, ambientin e gatimit te organizuar shume bukur ne sallon, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome gjumi femijesh, nje dhome te vogel te pershtatur ne dhome femije por mund te pershtatet ne nje studio mjafte lehte dhe dy tualete. Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullte dhe hapsira te bollshme, ka nje ndarje dhe organizim me koridor te ambienteve te dites me ato te nates, ka orientimin perfekt Jug-Lindje cka mundeson nje ndricim fantastik gjate gjithe dites, si dhe ka nje investim ne izolim akustik me dritare dhe vetrata plastike triplex me gaz. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te mira te tiranes pasi ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane, shkollat, parqet, supermarkete, bar kafe dhe pervecse akses ne zonat kryesore te Tiranes gjithashtu ne linjat kryesore te autobusave urban. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 102m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Frederik Shiroka
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
125,000€
Pranë 21 Dhjetorit, Shitet Super Apartament 2+1 Me Arr... - 93m2
21 Dhjetori - Rruga Shefqet Musaraj

Në Zonën e 21 Dhjetori pranë Policise Bashkiake, Shitet Apartament 2+1 me Arredim Modern, shume Cilesor, ne katin e 2 të një pallati te ri 9 katësh,...

Shitje
116,000€
Kompleksi Kontakt, Shitet Ambjent Komercial! - 68m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Ne Kompleksin Kontakt, prane Inxhinierise se Ndertimit Shitet Ambient komercial. Ambienti eshte me fasade xhami, ka nje siperfaqe prej 68 m², te organ...

Shitje
115,000€
Shitet Ambient Komercial Tek 21 Dhjetori Me Cmim Fantas... - 70m2
21 Dhjetori - Rruga Emil Legrand

Shitet ambient komercial ne nje nder zonat me te mira te 21 Dhjetorit, ne katin 0 te nje pallati 5 katesh, me siperfaqe 70 m2 dhe orientim nga Veriu....

//do something