Shkolla E Baletit, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Katin e 2-te Te Nje Vile! - 75m2

E mobiluar
330€ / muaj

  • Rruga Mihal Grameno
  • 28
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFL451999 - Tek Shkolla e Baletit, jepet me qira nje apartament 1+1 ne katin e 2-te te nje vile me 3 kate. Apartament ndodhet ne nje vile buze rruges ne katin e 2-te dhe organizohet ne nje sallon ndenje, ambient gatimi me vehte, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon te bollshem. Apartamenti jepet i mobiluar dhe ndodhet ne nje zone qe i ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Eshte lehtesisht e aksesueshme pasi ndodhet prane Qendres se Tiranes dhe rrugeve kryesore te saj, gjithashtu dhe linjave kryesore te autobusave urban. Per me teper informacionose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Shkolla e Baletit
Rruga Rruga Mihal Grameno
Viti i ndërtimit 2014
Kate Gjithsej 3

Tipare

Ballkon Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
300€ / muaj
Tek Shkolla E Baletit, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me... - 70m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Shkolla e Baletit Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe te bollshme. Duke marre parasysh zonen ne te cilen ndodhet apartamenti pervecse eshte...

Qira
250€ / muaj
Shkolla E Baletit, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Kati... - 75m2
Shkolla e Baletit - Rruga Mihal Grameno

Tek Shkolla e Baletit, jepet me qira nje apartament 1+1 ne katin e 3-te te nje vile me 3 kate. Apartamenti ndodhet ne nje vile buze rruges ne katin e...

Qira
400€ / muaj
Te Kompleksi Panorama, Jepet Me Qira Apartament Super M... - 62m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Jepet me Qira Apartament Super Modern te Kompleksi Panorama, prane Hipotekes. Apartamenti ka nje siperfaqe 62 m2, eshte i shtruar me parket druri, dhe...

//do something