Fresku, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Investuar! - 92m2

E mobiluar
80,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 138
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFL451987 - Fresk, rruga e Thesarit, shitet apartament 2+1 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 nje te pallati te ri te mireadministruar dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me vehte, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon te bollshem ne te cilin ka dalje salloni. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar dhe eshte i investuar me te gjitha instalimet hidraulike dhe elektike te reja dhe nder me cilesoret, nje parket cilesore dhe 3 kondicionere, gjithashtu eshte i pajisur me izolim akustik me dritare dhe vetrata dopion xham. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone e zhvilluar e cila mundeson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode, ofron gjelberim dhe nje klime fantastike. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 92m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Fresku
Rruga Rruga Muhamet Deliu
Viti i ndërtimit 2014
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
78,000€
Tek Restorant Freskun Shitet Apartament 2+1+2 + 1 Post... - 116m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit sapo kalon Restorant Freskun shitet apartament 2+1+2 se bashku me 1 post parkimi , ne katin e katert te nje pallati pese katesh ,nd...

Shitje
71,000€

73,000€

Ne Fresk Ne Rrugen Muhamed Deliu, Shitet Apartament 3+1... - 127m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk ne rrugen Muhamed Deliu ,shitet apartament 3+1+2 tualete ,2 ballkone, pjeserisht i mobiluar ne katin e 2-te ,te nje pallati 5 katesh,me ashen...

Shitje
77,000€

80,000€

Shitet Papafingo Ne Fresk Me Orientim Perfekt !!! - 122m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk ne rrugen Shefqet Kuka, Shitet Apartament 2+1+2 tualete me dritare ,ne katin e 5-te te nje pallati te ri, ndertim i viteve te fundit i pajisu...

//do something