UET, Jepet Me Qira Apartament Duplex 1+1 Me Orientim Perfekt! - 60m2

E mobiluar
350€ / muaj

  • Rruga Shefqet Musaraj
  • 58
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFL451986 - Tek UET, jepet me qira apartament dupleks 1+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati me 12 kate dhe organizohet nje sallon ndenje me siperfaqe 30 m2, nje dhome gjumi te organizuar ne forme dupleksi me te njejten siperfaqe dhe nje tualet. Apartamenti jepet i mobiluar dhe ka te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te mira te Tiranes duke marre parasysh qe ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode, gjithashtu eshte dhe lehtesisht e aksesueshme pasi ndodhet prane rruget kryesore dhe linjave kryesore te autobusave urban te Tiranes. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 0
Zona UET
Rruga Rruga Shefqet Musaraj
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
350€ / muaj

370€ / muaj

Tek Uet-Ja, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 - 120m2
UET - Rruga Sali Butka

Mbrapa UET-ja, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, midis Rruges se Kavajes dhe Bulevardin Gjergj Fishta, jepet me qira super apartament 2+1+2, i in...

Qira
400€ / muaj
RENTED
Tek Uet, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1, Teresisht... - 69m2
UET - Rruga Sali Butka

Tek UET, Jepet me Qira Super Apartament 1+1, Teresisht I Mobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e ambienteve, sal...

Qira
400€ / muaj
Te Kompleksi Panorama, Jepet Me Qira Apartament Super M... - 62m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Jepet me Qira Apartament Super Modern te Kompleksi Panorama, prane Hipotekes. Apartamenti ka nje siperfaqe 62 m2, eshte i shtruar me parket druri, dhe...

//do something