Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt! - 83m2

E pa mobiluar
47,000€

  • SH54
  • 154
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFL451943 - Tek Fresku. shitet apartament 1+1 me orientim perfekt nga Jugu. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri me 5 kate dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon ne te cilin ka dalje salloni. Pallati eshte ne karabina te nje pallati qe pritet te perfundoje deri ne fund te vitit. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron qetesi absolute, nje klime fantastike gjithashtu dhe nje pamje te mrekullueshme. Aksesi per ne apartament realizohet pervecse me makine gjithashtu dhe me linje autobusi qe e ka stacionin te pallati. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 83m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 4
Zona Fresku
Rruga SH54
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 5

Tipare

Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
44,000€
SOLD
Shitet 1+1 Ne Fresk - 86m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne rrugen e Thesarit , prane Hipo Market , shitet apartament 1+1, ne katin e dyte te nje pallati te ri ndertim i vitit 2018 shume cilesor me siperfaqe...

Shitje
48,000€

50,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Okazion - 80m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Shitet Apartament 2+1 ne zonen e Freskut, zone e cila eshte zhvilluar mjaft vitet e fundit duke u plotesuar me te gjitha sherbimet e nevojshme. Zona e...

Shitje
43,000€
Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt! - 75m2
Fresku - SH54

Tek Fresku. shitet apartament 1+1 me orientim perfekt nga Jugu-Perendimi-Veriu. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri me 5 kate...

//do something