Rruga Hoxha Tahsim, Shitet Ambient Biznesi Ne Rruge Kryesore - 94m2

E pa mobiluar
380,000€

  • Rruga Hoxha Tahsim
  • 18

Përshkrimi i pronës

REFFL451904 - Te Rruga Hoxha Tahsim, tek kryqezimi me rrugen Bardhyl, shitet ambient i pershtatshem per cfaredolloj biznesi. Ambienti organizohet ne 1 ambient open space dhe te jep mundesine ta transformosh sipas deshires. Ambienti mund te perdoret per lokal, per furre buke gjithashtu dhe market duke marre parasyshe qe ndodhet ne rrugen kryesore. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +35566740997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 94m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Hoxha Tahsim
Rruga Rruga Hoxha Tahsim
Viti i ndërtimit 96
Kate Gjithsej 1

Tipare

Tualet me Dritare I Pa mobiluar Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
380,000€
SOLD
Prane Vasil Shantos Shitet Super Ambjent Komercial Per... - 380m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Rruga Ibrahim Dervishi

Prane Komunes Se Parisit dhe Ish Stacionit Te Fundit Te Tiranes Se Re, Shitet Super Ambjent Komercial Open Space Per Klinike!!! Ambjenti ndodhet ne ka...

Shitje
325,000€

390,000€

Prane Sheshit Wilson, Shitet Ambjent Komercial, Mundesi... - 106m2
Sheshi Wilson - Rruga Sulejman Delvina

Prane "Sheshit Wilson", shitet ambient komercial si mundesi e rralle investimi. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje godine te profilizuar si mini qende...

Shitje
370,000€
Ne Bllok, Buze Rruges Kryesore Shitet Dyqan ! - 60m2
Blloku - Rruga Vaso Pasha

Shitet dyqan me fasade xhami ne zonen e Bllokut. Dyqani eshte i lene me qira me cmimin 1000 euro/muaj neto dhe 1200 euro/muaj bruto e parapaguar per n...

//do something