Astir, Shitet Apartament 3+1 I Pershtatur ne 2+1 Me Super Investim - 134m2

E mobiluar
79,000€

  • Rruga Anton Pashku
  • 1234
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFL451852 - Ne Astir, shitet apartament 2+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar me 7 kate te ndertuar ne vitin 2010 dhe organizohet ne, nje sallon te bollshem se bashku me ambientin e gatimit me vehte, dy dhoma gjumi ku njera prej te cilave ka tualetin e saj personal dhe 1 tualet te pergjithshem. Apartamenti eshte i investuar me nje parket shume cilesore, kuzhina e markes Veneto Cucina, dritaret jane plastike dopio xham, dyert te markes Diere dhe 3 kondicionere, gjithashtu eshte e mobiluar me shume shije me nje mobilim bashkekohore. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone e cila te mundeson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode dhe te qete. Apartamenti ka akses ne linjat kryesore te autobusave urban te Tiranes. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 134m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Astir
Rruga Rruga Anton Pashku
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ballkon Hapesire Parkimi Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
85,000€
Tek Astiri, Ne Rrugen Mikel Maruli, Shitet Apartament 2... - 117m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Tek Astiri, ne Rrugen Mikel Maruli, shitet Apartament 2+1, ne katin 5 banimi te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Apartamenti ka strukture sh...

Shitje
90,000€
Tek Kompleksi Green City, Shitet Apartament 2+1+Garazhd... - 107m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Okazion Kleringu per vetem 750 euro m/2. Ne Astir, ne nje nder Komplekset me cilesore te Tiranes "Green City", shitet Apartament 2+1+2 tualete, si dhe...

Shitje
80,000€
Shitet Dyqan 66 M2 Ne Astir! - 66m2
Astir - Rruga Astrit Losha

Shitet Dyqan ne Astir ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor, me siperfaqe open space 66 m2 dhe orientim to...

//do something