Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Ambient Per Zyre - 74m2

E pa mobiluar
450€ / muaj

  • Rruga George W. Bush
  • 43

Përshkrimi i pronës

REFFL451839 - Ne Qender te Tiranes jepet me qira ambient per zyre me super vendndodhje. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te mira perballe hotel Plazza dhe organizohet ne nje hapsire te bollshme te lire qe te jep mundesine ta organizosh sipas nevojave dhe nje tualet. Ka nje siperfaqe prej 74 m2, openspace cka te mundeson shfrytezimin e plote te hapsires. Ambienti ndodhet ne katin e pare banimi te nje pallati te ri te mireadministruar. Eshte i pershtatshem per zyre avokatie, kontabel, IT gjithashtu dhe per binznese te tjera sic klinike dentare apo parukeri. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 74m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona Qender
Rruga Rruga George W. Bush
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
400€ / muaj

450€ / muaj

RENTED
Jepet Me Qira Apartament Ne Qender ! - 95m2
Qender - Rruga e Dibrës

Prane Turdiu Center, ne nje pallat te viteve te fundit jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne nje koridor, sallon me hapesire te bol...

Qira
350€ / muaj
RENTED
Ne Qender Jepet Me Qiraapartament 1+1 - 45m2
Qender - Rruga Mine Peza

Ne Qender, Jepet me Qira Apartament 1+1 me super mobilim. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati egzistues dhe ka nje arredim super cilesor d...

Qira
500€ / muaj
RENTED
Jepet Me Qira Apartament Luksoz Ne Qender! - 105m2
Qender - Rruga George W. Bush

Ne Qender te Tiranes, prane Plazza Hotel, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit te nje pallati te ri, te p...

//do something